Aydın;  Keşke Kanunla Geçseydi

Aydın;  Keşke Kanunla Geçseydi

 

CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Gemlik İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyarette 696 sayılı KHK’da bulunan Gemlik maddesini değerlendirdi.

Acar; Bir Sabah Kalktık Gemlik Taşınıyor Denildi.

Öncelikle ziyaret için teşekkür eden Cemil Acar, çok güçlü bir yönetim kadrosuyla göreve geldiklerini  belirtti Gemlik’te yerel ve genel seçimlerde başarıyı sağlayacağımıza şüphelerinin olmadığını belirtti. Son günlerde çıkan kararname ile ilgili konuşan Acar, bir sabah kalktık haberlerde Gemlik taşınıyor denildi. Bu maddede üç siyasi partinin mutabakatı varken meclisten ve tüm hatları belli olarak geçmeliydi dedi.

Erkan Aydın; Kaş Yapalım Derken Göz Çıkmasın

Bursa Milletvekili Erkan Aydın ise,  Bu önemli dönemde bizlere büyük işler düşüyor. İşçisi, memuru, iş adamı herkes aynı fikirde herkes geminin battığının farkında. Biz batan gemide kamara kavgası yapıyoruz. Milletimize umut olacağız doğru çalışmalar ile Gemlik’te Belediyeyi alabilir ve Gemlik’in özlem çektiği sosyal demokrat belediyeciliğe kavuşturabiliriz. Hep birlikte üzerimize düşün ne varsa yapmak zorundayız.

Gemlik hakkında çıkan KHK ile de konuşan Aydın, KHK’nın ucu açık ve koordinatlar belli değil boşaltılan alanlar yeşil alan olarak değerlendirilemeli ve İstanbul  gibi beş katı yıkıp yirmi beş kat imar verilmemeli mecliste üç siyasi partimizin ilçe başkanını TBMM’de ağırladık hazır mutabakat varken kanunla ve meclisten geçmesi lazımdı Biz Gemlik’te yapılacak herhangi bir dönüşüme karşı değiliz ama halkımızın kafasındaki soru işaretlerinin giderilmesi gerekmektedir

 

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

PSİKOLOG!

PSİKOLOG!

PSİKOLOG! Pandeminin gölgesinde ilerleyen ülke ve dünya gündeminde mutlu bir güne daha uyanıyoruz her sabah! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir