Anasayfa / Gemlik Haber / Biliz’den Gemlikspor’a kahvaltı

Biliz’den Gemlikspor’a kahvaltı

Biliz’den Gemlikspor’a kahvaltı

Bursa 1. Amatör Kümede mücadele eden Gemlik ekibi Gemlikspor, Gemlik Mado Kafe’de kahvaltıda bir araya geldi.

Demokrat Parti Bursa İl Başkanı Ali Biliz’in organize ettiği kahvaltı programına Kulüp Başkanı Cumhur Aydın, Teknik Ekip Emin Doğru, Cengiz Tümer ve futbolcular katıldı. Kahvaltıda, Demokrat Parti Gemlik İlçe Başkanı Gülsen Canlı’da, Gemlikspor’un yanında oldu.

Toplantıda konuşan Ali Biliz; ‘’Gemlikspor’un yeri her dönem ayrıdır. Ayrı olmaya da devam edecektir. Gemlikspor’un maddi ihtiyaçları ve destek bulamamaktan dolayı oluşan sıkıntıları vardır. Gemlik Belediyesi, Gemlikspor’u ayrı tutmalı, buna göre de destek vermelidir.

Gemlikspor’un bulunduğu 1. Amatör Küme, Gemlikspor’a yakışmayan bir ligdir. Gemlikspor’un amatör liglerde olması Gemlik’in  ayıbıdır. Gemlikspor’un daha iyi noktaya gelmesi adına Gemlik Belediyesi bir şeyler yapmayacaksa, ben Demokrat Parti İl Başkanı Ali Biliz olarak yapacağım. Gemlik’te Belediye ile birlikte, esnaf ve iş adamlarımız da elini taşın altına koymalı. Gemlikspor, Gemlik’in markasıdır’’ dedi.

 

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Marmarabirlik üreticilerin sorunlarını çözmeye devam ediyor

Marmarabirlik üreticilerin sorunlarını çözmeye devam ediyor

Marmarabirlik üreticilerin sorunlarını çözmeye devam ediyor Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa yaptığı açıklamada üreticilere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir