Ak Parti’de Kongre Takvimi Başlıyor

Ak Parti’de İl Başkanı Ayhan Salman’ın göreve başlamasının ardından, ertelenen ilçe kongreleri Büyükşehir Belediye Başkanının koltuğa oturması ile birlikte ilçe kongreleri takvimi de başlamış oldu. Bursa da ilçe kongrelerinin Aralık ortasında kadar tamamlanacağı kaydedilirken, kongreler için düğmeye basıldı.

Gemlik’te Açıklama Yok

Gemlik’te Mevcut İlçe Başkanı Zafer Işık’ın aday olmayacağını belirtmesi sonrasında farklı isimler ortaya atılırken, şu ana kadar resmi olarak adaylığını açıklayan olmadı. Kongre süreci ile alakalı il başkanlığı ve genel merkez tarafından Aralık ortasında tamamlanması kararı, ilçe başkanlığı adayları için liste oluşturmaya yönelik yeterli süre olup olmayacağı üzerinde duruluyor.

Gemlik’te sürecin ve adayların önümüzdeki hafta netleşmesi beklenirken, bir önceki dönemde olduğu gibi yine üç adayın belirlenerek  genel merkeze çağrılacağı mı, yoksa normal kongre sürecinin mi yürütüleceği henüz açıklanmadı.

 

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik sahilleri hak ettiği hizmete kavuşuyor

Gemlik sahilleri hak ettiği hizmete kavuşuyor

Gemlik sahilleri hak ettiği hizmete kavuşuyor Gemlik Belediyesi’nin yetkisine geçen sahillerde çalışmalar başladı. Mudanya ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir