Anasayfa / Gemlik Haber / GESYAD’dan Başsavcıya ziyaret

GESYAD’dan Başsavcıya ziyaret

 

Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği, Gemlik’te Başsavcı olarak göreve başlayan Ali Ülger’i ziyaret ettiler.

Gesyad Başkanı Şükrü Deviren ve yönetimi tarafından yapılan ziyarette, Gesyad’ın bugüne kadar yaptığı çeşitli faaliyetlere değinerek Veteranlar Turnuvası finaline de Başsavcı Ülger’i davet etti.

Deviren; ‘’Gedyad, sosyal bir dernek. Bugüne kadar spor, sanat ve benzer etkinliklere yer verirken, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de imza attık. Kimsesiz ve devlet koruması çocuklarımızla çeşitli etkinliklerimiz periyodik olarak devam ediyor. Huzurevi ve benzeri yerleri de ziyaret kapsamımıza alarak çalışıyoruz. Söylem değil eylem derneğiyiz.’’ dedi.

Başsavcı Ülger ise; ‘’Gemlik’te sosyal hayatı geliştirmek adına yapılan çalışmaları olumlu buluyoruz. Derneğinizin de bu anlamda çalışması anlamlı. Geçtiğimiz günlerde cezaevinde yapılan tiyatro benzer konuların ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Biz de bu anlamda çalışmalar yapacağız’’ dedi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik’ten İmamoğlu’na destek

Gemlik’ten İmamoğlu’na destek

Gemlik’ten İmamoğlu’na destek CHP’liler, Ekrem İmamoğlu’na bağışta bulundu. Tartışmalı şekilde yenilenmesine karar verilen İstanbul Büyükşehir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir