Bursaspor İyi Yolda Gidiyor

Bursaspor beşinci haftanın sonunda, yedinci sırada yer aldı. Ama Bursaspor’lu taraftarın mutlu olduğunu görüyoruz. Çünkü Bursaspor’un, bu sezon sahada mücadele eden bir kadrosu var. Ve en önemlisi hucüm oynayan bir futbol tarzı var. Beş maçta attığı gol sayısının on bir gole ulaştığını görüyoruz. Gol sayısında da, Galatasaray’dan iki, Fenerbahçe’den bir gol daha geride bulunuyor. Ama yedinci sıradaki bu takıma Bursalı taraftarlar bu istatistik yüzünden, sahip çıkıyor. Bu hafta oynanacak Galatasaray maçında, Bursa stadında tarihi bir seyirci rekoru kırılacağını tahmin ediyoruz.

Fenerbahçe’nin son anda kaptığı janssen ile, bu sene iddialı olduğunu, söylemeliyiz. Çalışkan ve golcü Valbuena’yı ise unutulmaz Hollanda’lı “Kuyt” a benzetiyoruz. Gomis’in yorulması ve sakatlanması Galatasaray’a sıkıntı yaratabilir Burak Yılmaz’ın artık bir marka olduğunu kabul etmeliyiz. Olağanüstü fizik gücünü, tecrübe ile şekillendirdiğini görüyoruz.

Beşiktaş’a gelince ona Süper Lig sınırlanının dar geldiğini, Avrupa sınırlarını zorladığını anlıyoruz.

 

GÜNÜN SÖZÜ

Yirmi yaşında istek. Otuz yaşında zeka, Kırk yaşında akıl önemlidir.

“B. Franklin”

 

 

Hakkında Erol Gürçay

Erol Gürçay

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik sahilleri hak ettiği hizmete kavuşuyor

Gemlik sahilleri hak ettiği hizmete kavuşuyor

Gemlik sahilleri hak ettiği hizmete kavuşuyor Gemlik Belediyesi’nin yetkisine geçen sahillerde çalışmalar başladı. Mudanya ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir