Kubilay ve Mine Evlendi

Gemlik ve Orhangazi’nin tanınmış simalarından Kubilay Halaç, hayatını Erkan ailesinin kızı Mine Gözde ile birleştirdi. Çiftin düğünü saray cemiyetlerini aratmadı.

Engin Usta Yemek Sanayi işletmecilerinden Kubilay Halaç evlendi. Orhangazi-Bursa yolu, Orhangazi ve Gemlik’te Engin Usta Lezzet Sofrası markası ile hizmet veren ve son yılların parlayan firmalarından olan Engin Usta’nın kurucusu Engin ve Nezahat Halaç’ın oğlu Kubilay ile Asuman ve merhum Birdal Erkan’ın kızı Mine Gözde’nin düğün töreni hafta sonu yapıldı. Bektaş düğün salonundaki törene iş ve siyaset camiasından çok sayıda davetli katıldı. Aile büyükleri konuklarını kapıda karşıladı. Salon önünde kurulan masalarda sinilerle meyve ve çerez ikramı yapılması ise saray cemiyetlerini andırdı. Çifti tebrik eden davetliler uzun kuyruklar oluştururken, Mine ve Kubilay Halaç çiftinin düğününde eğlence saatlerce devam etti. Akşamın ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğünde davetliler, gece boyunca gönüllerince eğlendi. Mine ve Kubilay’ın hayatlarını birleştirdiği düğün töreni uzun süre akıllardan silinmeyecek renkli görüntülere sahne oldu.

Bizde Gemlik Gündem Gazetesi ailesi olarak Halaç çiftini kutluyor, mutluluklarının daim olmasını temenni ediyoruz.

 

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Yeşilay'dan Sigara Bırakmak İsteyenler İçin Online Psikolojik Danışma Hizmeti

Gemlik Yeşilay’dan Sigara Bırakmak İsteyenler İçin Online Psikolojik Danışma Hizmeti

Gemlik Yeşilay’dan Sigara Bırakmak İsteyenler İçin Online Psikolojik Danışma Hizmeti ‘Sigarayı Bırakmanın Tam Zamanı Diyorsan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir