İki başkan birlikte izledi

İki başkan birlikte izledi

U-14 Elit Ligde Mücadele eden Gemlik Belediyespor ve Nilüfer Spor karşı karşıya geldi. Grubun iki iddialı takımın müsabakalarını, kulüp başkanları birlikte izledi.

Gemlik Suni Çim Sahada oynanacak maç öncesinde, Gemlik Belediyespor Başkanı Hulusi Gandar, Nilüfer Spor Başkanı Remzi Cinoğlu’nu ağırladı. Cinoğlu, Gemlik Belediyespor’un Bursa’da altyapı denilince ilk akla gelen isimlerden olduğunun altını çizerek, büyük yaş gruplarında yer almasının da Bursa futbolu adına kazanç olacağının altını çizdi.

Gemlik Belediyespor Başkanı Hulusi Gandar ise; ‘’Gemlik’te kat ettiğiniz mesafenin farkındayız. Amacımız hem gençlerimizi spora alıştırarak zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak, hem de ilçe ve Bursa sporuna katkıda bulunmaktır. Hedeflerimiz büyük. Ulaşmak için önümüzde uzun bir yol olsa da, sonunda başarı gelecektir’’ dedi.  Müsabakadan Gemlik Belediyespor 3-2’lik üstünlükle ayrıldı.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Beki, "Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli"

Beki, “Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli”

Beki, “Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli” Gemlik Esnaf ev Sanatkarlar Odası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir