Gemlik Ülkü Ocakları Atatürk Fotoğrafını Yerine Astı

Gemlik Ülkü Ocakları Atatürk Fotoğrafını Yerine Astı

Gemlik 11 Eylül Okulunda 15 gün önce Atatürk köşesinden Atatürk Maskının kalkması ile alakalı yapılan haberin ardından, Gemlik Ülkü Ocakları harekete geçti.
Gemlik Ülkü Ocakları Başkanı Ali Yılmaz ve yönetimi, Atatürk fotoğrafı alarak 11 Eylül Okuluna gittiler. Kaldırılan maskın yerine ilk olarak Atatürk fotoğrafını asan ve köşenin boş bırakılmaması gerektiğinin mesajını veren Ülkü Ocakları yönetimi, ardından okul yönetimine durumun sebebini sordu.
‘’Sipariş verdiğimiz firma sahibi tatildeydi’’
Okul Müdürü adına vekaleten açıklama yapan Müdür Yardımcısı Mehmet Keskin ise; ‘’Velilerimiz bizden haber almadan, sormadan açıklamalarda bulunmuş. Mask orada bir çalışma yapılırken yanlışlıkla düştü kırıldı. Biz sipariş verdik, firmanın sahibi Bülent Bey Tatildeydi, 2 – 3 gündür de İstanbul da fuarda. Bu nedenlerle üstüne düşemedi. Biz kendisiyle haber sonrası görüştük. İstanbul’da olmasına rağmen süreci hızlandırdı. Üç gün içinde teslim edeceğini beyan etti. Daha öncesinde bizden bilgi alınsaydı, bu açıklamayı yapardık’’ dedi.
Gemlik Ülkü Ocakları Başkanı Ali Yılmaz ve yönetimi, Atatürk resmini hediye ettikten sonra okuldan ayrılırken sürecin takipçisi olacaklarını ve mask yapılmazsa, kendilerinin 15 gün beklemeden bir gün içinde temin edebileceklerini dile getirdi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

“ÜLKÜCÜ HAKARETİN ÇİLELİ GEÇMİŞİ, İÇİNDEN KIRGINLIKLARI BUGÜNÜ ve ŞİİR’İM”

“ÜLKÜCÜ HAREKETİN ÇİLELİ GEÇMİŞİ, İÇİNDEN KIRGINLIKLARI BUGÜNÜ ve ŞİİR’İM”

“ÜLKÜCÜ HAREKETİN ÇİLELİ GEÇMİŞİ, İÇİNDEN KIRGINLIKLARI BUGÜNÜ ve ŞİİR’İM” Ülkücü Hareket ister kabul edelim ister …

1 yorum

  1. Avatar

    yemin ediyorun çok şaşırdım helal olsun valla hiç beklemezdim gözlerim doldu okurken helal olsun bee

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir